Home / MotoGP / Fotka dnia: Wyprawa na koniec świata?

Fotka dnia: Wyprawa na koniec świata?

Kibice wyścigów motocyklowych mogą zacierać ręce, ponieważ trzy najbliższe rundy Motocyklowych Mistrzostw Świata będą odbywały się w przeciągu trzech kolejnych weekendów, a więc w 15 dni będzie można zobaczyć aż dziewięć wyścigów grand prix!

Dla zawodników to duże wyzwanie, ponieważ aż dziewięć z 17 następujących po sobie dni będą spędzali w dużej części na torze wyścigowym, a do tego dojdą dni z konferencjami prasowymi, wywiadami i koniecznością udziału w imprezach promocyjnych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zaczynamy od GP Japonii, gdzie na torze Motegi zawodnicy powalczą już w najbliższą niedzielę. Niespełna tydzień później będą już w Australii, by na Phillip Island rywalizować w trzeciej od końca rundzie sezonu. Od razu po wyścigu udadzą się natomiast na tor Sepang, gdzie zostanie rozegrane GP Malezji.

Kto najlepiej wytrzyma ten wyścigowy maraton? Czy już podczas tego tryptyku poznamy nowego-starego mistrza świata? Dowiemy się już pod koniec października.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: twitter.com/marcmarquez93

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Najbardziej czekam na Philip Island jeden z ciekawszych torów w kalendarzu

  2. phhhi …MM jak pokazuje victorię to mu wychodzi jakieś takie, bez tego czegoś, no po prostu małe “v”. Rossi gdyby pokazał to był było przez duże “V”. Po za tym co to za gwiazda jak ma taki mały bagaż i nie ma pieska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,575 sek