Home / MotoGP / Guintoli testuje Suzuki w Japonii

Guintoli testuje Suzuki w Japonii

Zespół Suzuki po dwóch kolejnych miejscach na podium jest na fali. Fabryka z Hamamatsu po mocnym początku sezonu chce iść za ciosem i odbywa właśnie testy w Japoni, na torze Motegi. Udał się tam zawodnik testowy, który jeszcze niedawno dostawał gościnne występy w MotoGP – Sylvain Guintoli.

Testy odbywają się w dniach 26-27 kwietnia. Przypomnijmy, że Suzuki po poprzednim słabym sezonie odzyskało przywileje i ma do dyspozycji większą liczbę dni testowych, a także ma większą swobodę w modyfikowaniu motocykla. Tegoroczny sezon rozpoczął się od podium Alexa Rinsa w GP Argentyny i Andrei Iannone w GP Ameryk.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. A już myślałem, że to info o przejściu Lorenzo do Suzuki gdy tylko zobaczyłem zdjęcie motocykla.. eh

    Widać jak w fabryce przeanalizowali zeszłoroczne błędy a odzyskanie przywilejów wyjdzie im na dobre. Nawet jeśli je stracą w sezonie 2019 to myślę, że posiadają odpowiednią wiedzę pozwalającą uniknąć wpadki jaka im się przytrafiła. Podoba mi się osobiście ten projekt i trzymam mocno kciuki. Tym bardziej, że w padoku krążą plotki o zespole satelickim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,489 sek