Home / MotoGP / Honda zaprezentowała malowanie

Honda zaprezentowała malowanie

Kolejne zespoły prezentują swoje motocykle i malowanie na sezon 2022. Do tego grona dołączyła Honda, która zamierza powrócić na mistrzowski tron z Markiem Marquezem, a wspierać ma go ponownie Pol Espargaro. Jak przyznał Alberto Puig, gdyby nie kontuzje, #93 miałby na koncie o dwie korony mistrzowskie więcej.

Zespół po bardzo ciężkim okresie wraca „z zaświatów” – w 2021 roku Marquez wygrał trzy wyścigi mimo ogromnych problemów ze zdrowiem, a Pol Espargaro pomógł w skompletowaniu jednego dubletu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Honda HRC celebruje w tym roku 40-lecie istnienia. Nowa wersja motocykla RC213V uległa sporym zmianom względem poprzedniego sezonu, co widać po innej aerodynamice, poprawione zostało także oczywiście zawieszenie, i w mniejszym stopniu jednostka napędowa. W 2022 roku mija 28 lat współpracy Hondy z Repsolem – hiszpańskim koncernej branży petrochemicznej.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. To aero coś bardzo mi przypomina Aprilie

  2. Jak przyznaję mój znajomy, gdyby nie to że nie potrafię jeździć na motocyklu – to miałbym na koncie 20 mistrzostw Polski.

    gdyby ryby ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 1,313 sek