Home / MotoGP / Iker Lecuona nie wystartuje w GP Europy z powodu kwarantanny

Iker Lecuona nie wystartuje w GP Europy z powodu kwarantanny

Zawodnik Tech3 KTM Iker Lecuona nie pojedzie w ten weekend w GP Europy, mimo że otrzymał negatywny wynik testu na koronawirusa przed kolejną rundą MotoGP. Ubiegłoroczny debiutant z tego właśnie wyścigu z Walencji miał kontakt z osobą zakażoną, i z tego powodu trafił na obowiązkową kwarantannę.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Koronawirusa zdiagnozowano bowiem u jego brata i asystenta, z którym Lecuona mieszka w Andorze. Przepisy w tym kraju oznaczają, że kwarantanna musi potrwać 10 dni. Kolejny test Lecuona może zrobić w przyszłą środę. Od jego wyniku zależy, czy wystartuje w GP Walencji, tydzień później. Tech3 KTM nie wystawi w ten weekend zastępstwa.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Powinien zrobić drugi test jak Rossi (pierwszy był podobno ujemny), wynik testu to jak wynik rzutu monetą więc byłaby szansa na dobry wynik;
    https://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Prof-Flisiak-o-czulosci-koreanskich-testow-antygenowych-juz-lepszy-jest-rzut-moneta,213681,8.html

  2. W razie co Dani juz gotowy na zastępstwo ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
153 zapytań w 2,511 sek