Home / MotoGP / Jaka pogoda na GP Argentyny?

Jaka pogoda na GP Argentyny?

Po deszczowej sobocie i niesamowitych kwalifikacjach MotoGP, wielu fanów grand prix miało nadzieję, że taka pogoda utrzyma się również i na wyścig. Wydaje się jednak, że będzie sucho. Prognozy mówią o jedynie 20-procentowej szansie na deszcz.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyścig MotoGP rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego, a odpowiada to godzinie 15:00 czasu lokalnego w Argentynie. Jak widać na powyższej grafice, szanse na opady deszczu będą wtedy wynosiły około 20 procent. Jeszcze mniejsze szanse na deszcz są na wyścigi w Moto3 i Moto2.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: weather.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Gdyby nie ta daleka pozycja Crutchlowa, to wcale nie zdziwiłbym się, gdybyśmy mieli podium Hondy, bardzo solidny motocykl w tym roku i bardzo mocne wyniki w treningach. Więc jeśli miałbym obstawiać, 1-2 dla Repsol Hondy i 3-ci może Zarco? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
121 zapytań w 0,452 sek