Home / MotoGP / Joan Mir i Alex Rins nie pojadą w GP Niemiec

Joan Mir i Alex Rins nie pojadą w GP Niemiec

Honda będzie musiała radzić sobie na Sachsenringu bez dwóch swoich zawodników – reprezentanta fabrycznej ekipy, Joana Mira, oraz startującego dla satelickiego zespołu LCR Alexa Rinsa. Obaj doznali kontuzji.

Alex Rins złamał nogę i musiał przejść zabieg operacyjny. Jego przerwa będzie trwała dłużej i na pewno nie zobaczymy go również w późniejszym TT Assen w Holandii, bowiem Hiszpan musi przejść jeszcze jedną operację zanim zacznie właściwy proces rehabilitacji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Z kolei Mir ma uraz prawej ręki odniesiony podczas piątkowego upadku na treningu, i jego przerwa na pewno dotyczyć będzie GP Niemiec. Honda poinformowała, że jedynym zawodnikiem fabrycznym na Sachsenringu będzie Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. A Nakagami?

  2. Ogura chyba też jeszcze dochodzi do siebie po kontuzji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 1,945 sek