Home / MotoGP / Liga typerów 2006 !!!

Liga typerów 2006 !!!

Niedawno zakończyliśmy zmagania najlepszych w Polsce typerów wyścigów MotoGP, a już niedługo nowa Liga ponownie zostanie uruchomiona.

Kolejny sezon przyniósł wraz ze sobą nową, uleNiedawno zakończyliśmy zmagania najlepszych w Polsce typerów wyścigów MotoGP, a już niedługo nowa Liga ponownie zostanie uruchomiona.

Kolejny sezon przyniósł wraz ze sobą nową, ulepszoną ligę typerów. Więcej możliwości zdobycia punktów, ładniejszą i przejrzystszą szatę graficzną i jeszcze łatwiejszy i przyjazny dla użytkownika interfejs.

A więc nowy system zdobywania punktów wygląda następująco.

Poprawne wytypowanie miejsca – 10pkt.
Trafienie z pomyłka o +/- jedną pozycję – 8 pkt.
Trafienie z pomyłka o +/- dwie pozycje – 6 pkt.
Trafienie z pomyłka o +/- trzy pozycję – 4 pkt.
Trafienie z pomyłka o +/- cztery pozycje – 2 pkt.
Trafienie z pomyłka o +/- pięć pozycji – 1 pkt.
Trafienie z pomyłka o +/- sześć lub więcej pozycji – 0 pkt.

Tak więc teraz na pewno każdy z Was będzie co wyścig zdobywać więcej punktów, ilość kombinacji zdobytych oczek na pewno zwiększy emocje podczas walki o czołowe miejsca w lidze lub rywalizacje ze znajomymi o tytuł „Najlepszego Typera MotoGP” w sezonie 2006.

Można już się rejestrować i podawać swoje pierwsze typy! Mamy nadzieję, że Wam się spodoba nowy wygląd i sposób punktacji.

Zapraszam serdecznie do zabawy!!!

Link do Ligi Typerów znajdziecie Państwo po lewej stronie w menu “Wyścigi”, w zakładce MotoGP lub po prostu kliknijcie TUTAJ.

Liga działa dzięki uprzejmości naszego partnera – Polskiej Strefy Nascar !

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 0,427 sek