Home / MotoGP / Liga Typerów 2020 – zwycięzcy i informacje o nagrodach

Liga Typerów 2020 – zwycięzcy i informacje o nagrodach

Kolejny sezon wyścigów motocyklowych za nami, podobnie jak rywalizacja w naszej Lidze Typerów. W kończącym się roku rywalizowaliście w dwóch seriach – MotoGP oraz World Superbike, i dla czołówki obu tych serii będziemy oczywiście mieli nagrody.

W MotoGP upominki powędrują do czterech osób ponieważ na pozycji 3. uplasowało się ex equo dwóch graczy, tymczasem w World Superbike będą to trzy osoby,. W sumie więc nagrodzimy siedmiu graczy.

Lista nagrodzonych w Lidze Typerów MotoGP:
P1: Slawek2525
P2: rvcinx
P3: Duyave // Dovi04

Lista nagrodzonych w Lidze Typerów WSBK:
P1: mac
P2: robert75
P3: Mic83

Nagrody jak zawsze można będzie wybrać z pewnej puli, tak aby były w miarę zbieżne z Waszymi sympatiami wśród zawodników. Standardowo odbywa się to w pierwszej kolejności od graczy, którzy zajęli wyższe pozycje (a więc zdobywcy dalszych miejsc będą jeszcze musieli chwilkę poczekać na wieści o swoich nagrodach). Informację otrzymacie równocześnie za pomocą maila, jak i wiadomości prywatnej na portalu.

Wszystkim dziękujemy za grę i zapraszamy już teraz na edycję Ligi Typerów 2021.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Gratulacje dla zwycięzców – dobra robota.

  2. Panowie jak wy trafiacie tych zwycięzców?! Gratulacje

  3. Ja czasami miałem nawet full trafień, ale pod koniec wyścigu ktoś z czołówki się wywracał i nici z punktów xd ale to jest właśnie fajne ten dreszczyk niepewności, trochę analizy trochę szczęścia i tak się powoli gra :D
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnym sezonie :)

  4. To był świetny sezon, udało się nawet wygrać dwa typowania z rzędu 😊

  5. jestem ciekawy czy ktoś wygrał typowanie z brna …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,539 sek