Home / MotoGP / Mir: Priorytetem jest nauka i zmniejszanie strat

Mir: Priorytetem jest nauka i zmniejszanie strat

Joan Mir rozpoczyna pierwszy sezon w królewskiej klasie. Hiszpan nie stawia sobie za cel żadnego konkretnego miejsca w otwierającym rok GP Kataru – młody zawodnik chciałby po prostu zdobywać doświadczenie.

“Naprawdę czekam na start sezonu, ponieważ po dobrych testach, jakie mieliśmy, sądzę, że jesteśmy już gotowi. Moje największe oczekiwania na te mistrzostwa to dalsza nauka, w jak największym stopniu, aby stale zmniejszać straty do liderów. Nauka i poprawianie się to zdecydowanie moje priorytety. To też dobry sposób, aby zbliżać się do czołowych gości.” – powiedział Joan Mir.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Bardzo interesujące będzie jeżdżenie z tymi o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami. Tor Losail ma układ, na jakim czuję się pewny siebie, a motocykl GSX-RR był stale poprawiany podczas zimy. W testach jakie odbywaliśmy miałem wiele frajdy z jazdy motocyklem i zauważyłem, że mogę być konkurencyjny jak i mogę się poprawiać. To daje mi duże nadzieje na pozytywny weekend w Katarze.” – dodał.

Źródło: Suzuki

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,361 sek