Home / MotoGP / Morbidelli z van der Markiem i Syahrinem na Sepang 8 Hours

Morbidelli z van der Markiem i Syahrinem na Sepang 8 Hours

Ekipa Sepang Racing Team bardzo poważnie przygotowuje się do inauguracyjnego wyścigu długodystansowego Sepang 8 Hours, ktry ma odbyć się w grudniu. Do obsady domowej ekipy dołączył właśnie Franco Morbidelli, broniący w MotoGP barw SRT Yamahy. Dwaj pozostali zawodnicy to Michael van der Mark oraz Hagizh Syahrin. Ekipa SRT będzie oczywiście korzystać z motocykli Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pierwotnie SRT chciał, aby w składzie znalazł się również Fabio Quartararo, ale ostatecznie skład ten będzie nieco bardziej zróżnicowany. Wyścig w Malezji będzie drugą rundą sezonu 2019/2020. Pierwszą będzie Bol d’Or. Po Sepang zawodnicy pojadą jeszcze w Le Mans, na Sachsenringu, a sezon zamknie najważniejsza runda dla wszystkich producentów – Suzuka 8 Hours, skupiająca również wielu zawodników z takich cykli wyścigowych jak grand prix czy World Superbike.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
181 zapytań w 0,545 sek