Home / Gry / MotoGP Virtual Race #1 – kliknij i oglądaj! (niedziela, 15:00)

MotoGP Virtual Race #1 – kliknij i oglądaj! (niedziela, 15:00)

Już dziś pierwsze w tym roku wyścigowe emocje w MotoGP – w zupełnie innej jednak formie niż oczekiwaliby tego fani królewskiej klasy. Dziesiątka zawodników zmierzy się bowiem ze sobą… w grze komputerowej MotoGP 19. Marc Marquez i spółka pościgają się na torze Mugello.

Pierwsza runda MotoGP Virtual Race wystartuje dzisiaj o godzinie 15:00 czasu polskiego. Najpierw odbędą się kwalifikacje, a potem krótki wyścig o GP Włoch na torze Mugello, gdzie zawodnicy będą mieli do pokonania 6 okrążeń.

Przypominamy też o naszym konkursie – do wygrania koszulki MotoGP eSports!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby obejrzeć rywalizację, wystarczy wejść w poniższy film (trzeba kliknąć w OBEJRZYJ W YOUTUBE!). Transmisja zostanie także udostępniona na oficjalnej stronie motogp.com, jak i na profilach serii MotoGP i MotoGP eSport na Instagramie, Facebooku i Twitterze. Kolejna runda zapowiedziana jest na 12 kwietnia.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,419 sek