Home / MotoGP / Następna pula biletów od LCR Hondy – na rzecz Nelly

Następna pula biletów od LCR Hondy – na rzecz Nelly

Jeśli śledzicie naszą stronę od co najmniej kilku miesięcy, na pewno natknęliście się na informacje o biletach od zespołu LCR Hondy, dostępnych w serwisie eBay. Następny komplet biletów trafił właśnie na aukcję, a dochody z jego sprzedaży przeznaczone są na pokrycie kosztów zabiegów operacyjnych dla redakcyjnej koleżanki, Nelly, oraz późniejszej rehabilitacji.

https://www.ebay.it/itm/2-Paddock-pass-MotoGp-for-whichever-Race-you-choose/223338917502

23-latka ma duże problemy ze zdrowiem od urodzenia. Największym kłopotem, z jakim się borykała, to bardzo duża skolioza, coraz bardziej uniemożliwiająca jej normalne funkcjonowanie. Bilety na grand prix wraz ze wstępem w niedostępne zwykle miejsca wystawił zespół LCR Hondy.

Obecnie Nelly jest już po dwóch zabiegach operacyjnych operacji, których koszt sięgnął 600 000 złotych. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na pokrycie części tych kosztów, a także na pomoc w cały czas trwającej rehabilitacji.

Cała historia Nelly (https://www.facebook.com/nelka23) znajduje się w załączonym poniżej materiale video, gdzie opowiada o problemach zdrowotnych.

Obecnie cena przekroczyła 800 euro. Obecnie cena przekroczyła 800 euro. Aukcja kończy się we wtorek 29 stycznia o godzinie 17:00.

Pomóc Nelce można na wiele sposobów, również dokonując wpłaty wybranej kwoty pod poniższym linkiem w serwisie Pomagam.pl.

https://pomagam.pl/wspieramyNelly

W pakiecie do wzięcia są więc dwie wyjątkowe wejściówki od zespołu LCR Hondy. Można je zrealizować podczas dowolnej europejskiej rundy Motocyklowych Mistrzostw Świata, lub po uzgodnieniu, w którejś z rund na innym kontynencie. Zwycięzca aukcji będzie mógł także przebywać w strefie dla gości wraz z zespołem LCR Hondy

To nie wszystko. Zwycięzca aukcji przez całe trzy dni weekendu będzie miał zapewnione lunche i open bar, a także otrzyma dwie koszulki od zespołu LCR Hondy, którego garaże będzie mógł odwiedzić w czasie którejś z sesji w trakcie weekendu.  Więcej na temat tej wyjątkowej aukcji przeczytacie w samej jej treści.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,495 sek