Home / MotoGP / Pierwsze teningi dla d’Antin

Pierwsze teningi dla d’Antin

W trakcie piątkowych wolnych treningów czternastej rundy MotoGP kierowcy Pramac D’Antin MotoGP pracowali pilnie i ostrożnie na swoje pozycje by znaleźć jak najlepsze ustawienia dla motocykli.
Alex Hofmann uplasował się na 15 pozycji, a JoseW trakcie piątkowych wolnych treningów czternastej rundy MotoGP kierowcy Pramac D’Antin MotoGP pracowali pilnie i ostrożnie na swoje pozycje by znaleźć jak najlepsze ustawienia dla motocykli.
Alex Hofmann uplasował się na 15 pozycji, a Jose Luis Cardoso na 17 miejscu. Jednak mimo to ciągle mają nadzieję i szanse na poprawę swoich miejsc startowych w jutrzejszej sesji kwalifikacyjnej do niedzielnego wyścigu.

Oboje kierowców Pramac D’Antin muszą skupić się na jeździe motocyklem i odpowiednim doborze opon, by zaprezentować się w wyścigu w jak najlepszej strony. Na wszelkie dalsze testy będzie czas dopiero jutro, jednak przy odpowiednich warunkach pogodowych, całkiem różnych niż w trakcie zimowych testów, każdy z kierowców będzie musiał poprawić swoje osiągnięcia krok po kroku, by zakwalifikować się na lepsze miejsca startowe.
Alex Hofmann: „Zawsze jest miło wrócić do Australii, ponieważ bardzo lubię ten tor. Sporo poprawiliśmy w ustawieniach w stosunku do popołudniowej sesji, jednak to będzie do sprawdzenia dopiero w sobotę. Ogólnie muszę poprawić swoją pozycję startową. Mieliśmy trochę problemów z motocyklem, bo gdy jeździłem zachowywał się trochę „nerwowo”. Przede wszystkim muszę zmniejszyć różnice czasowe do pozostałych przede mną kierowców, więc będę się bardzo starał w jutrzejszej sesji kwalifikacyjnej.”
Jose Luis Cardoso: „To jest jeden z moich ulubionych torów, i pragnę wystąpić w wyścigu jak najlepiej. Nie jesteśmy daleko od pozostałych kierowców, ale jednak musimy jeszcze wiele udowodnić sobie i poprawić w motocyklach. Mój motocykl bardzo ślizgał się po torze. Jutro będzie nowy dzień i przetestuję inny komplet opon. Mam nadzieję, że pójdzie mi dobrze i zajmę lepszą pozycję startową niż tą dzisiejszą”.
Andre Laugier — inżynier z ekipy Jose Luisa Cardoso: „Skupiliśmy się głównie na ustawieniach motocykla i na wyborze odpowiedniego kompletu opon, ale po dzisiejszym dniu nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Musimy poprawić wiele w motocyklu Jose, ponieważ chcemy by jutro poprawił swoją pozycję startową do wyścigu. Na dzień dzisiejszy jest to główny cel mechaników i Jose Luisa Cardoso”.

d’Antin Pramac

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,402 sek