Home / MotoGP / Program TV Polsat na GP Tajlandii 2018

Program TV Polsat na GP Tajlandii 2018

Rozpoczyna się czterowyścigowa seria rund grand prix na terenie Azji oraz w Australii. Pierwszym  z tych wyścigów jest zupełnie nowe GP Tajlandii. Wyścig odbędzie się o wczesnoporannej dla czasu polskiego porze. Zapraszamy do rozpiski godzinowej transmisji TV i wszystkich sesji.

Osoby, które nie mają dostępu do kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News mogą oglądać transmisje bezpłatnie na trzy sposoby:
– poprzez aplikację IPLA na komputerze lub urządzeniu mobilnym,
– przez stronę internetową ipla.pl,
– przez stronę internetową polsatsport.pl
Po wyścigach, na Ipli dostępne są również powtórki z weekendu, które można odtwarzać bez żadnych ograniczeń.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wszystkie te transmisje są bezpłatne. W przypadku transmisji na stronie internetowej, mogą pojawić się problemy w przeglądarkach, nieobsługujących technologii Silverlight. Konieczna jest wtedy inna przeglądarka internetowa, lub zainstalowanie aplikacji IPLA.

UWAGA: Nauczeni doświadczeniami ostatnich lat możemy spodziewać się jeszcze modyfikacji programu przez stację Polsat. Poniższe godziny transmisji nie są więc ostatecznymi!

Stan na 25 września 2018.

PIĄTEK, 5 PAŹDZIERNIKA 2018
4:00 – 4:40 FP1 Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
4:55 – 5:40 FP1 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
5:55 – 6:40 FP1 Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
8:10 – 8:50 FP2 Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
9:05 – 9:50 FP2 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
10:05 – 10:50 FP2 Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo

SOBOTA, 6 PAŹDZIERNIKA 2018
4:00 – 4:40 FP3 Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
4:55 – 5:40 FP3 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
5:55 – 6:40 FP3 Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
7:35 – 8:15 Kwalifikacje Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
8:30 – 9:00 FP4 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
9:10 – 9:25 Kwalifikacje #1 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
9:35 – 9:50 Kwalifikacje #2 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
10:05 – 10:50 Kwalifikacje Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo

Kliknij, aby pominąć reklamy

NIEDZIELA, 7 PAŹDZIERNIKA 2018
3:40 – 4:00 Rozgrzewka Moto3 (polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
4:10 – 4:30 Rozgrzewka Moto2 (polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
4:40 – 5:00 Rozgrzewka MotoGP (polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
6:00 Wyścig Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
7:20 Wyścig Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
9:00 Wyścig MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo

PSN – Polsat Sport News (HD)

Źródło: polsatsport.pl

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 18

 1. Typerzy moto2 i moto3 pewnie się cieszą z najbliższych 4 rund :)
  polerst, Mic83 i inni…. moje kondolencje.

 2. Niedziela jest 7 października – źle daty są wpisane :-)

 3. Nie mam żadnych FB ani żadnych twiterów i tak się zastanawiam dlaczego red.Jędrzejewski nie forsuje (skutecznie) tego studia przedwyścigowego na antenę tv tylko ukrywa się gdzieś w zakamarkach internetowych.

  Wielokrotnie w tym czasie puszczane są na antenie jakieś zapowiedzi siatkówki, piłki kopanej czy innych wydarzeń sportowych powtarzanych przy każdej innej przerwie.

  Swoją drogą to napiszcie czy te studia warte są oglądania czy nie warto zawracać sobie głowy ?

  • @mjp Bo to takie półprofesjonalne studio, z kabiny komentatorskiej. Żeby to szło na antenę, to musiałoby być normalnym studiem z prawdziwego zdarzenia, a na to nie ma szans. To nie F1 na Elevenie że masz magazyny w tygodniu, a ekipa jeździ na wszystkie wyścigi. Polsat woli poreklamować swoje programy, bo studio nie będzie mieć dużej oglądalności. Choć fajnie byłoby po prostu pooglądać sceny z garaży czy pól startowych z ich komentarzem (czyli to co widać zawsze na Ipli, + komentarz). Niestety, ubolewam nad tym trochę. Komentatorzy nie mają takiej siły przebicia, żeby forsować swoje pomysły i nie ma ich co obwiniać o to.
   P.S. I tak zaliczyli już wtopę w Argentynie, kiedy nie zauważyli co się działo na polach startowych XD Bo siedzieli tyłem do monitorów i gadali do widzów na twitterze.

   • @sdnowy dokładnie. Kiedyś jeszcze na eurosporcie wszystko w niedzielę było pokazywane – co najmniej od rozgrzewki najwyższej klasy do końca ostatniego wyścigu. Dobrze to wprowadzało w klimat. A jeśli nie to, to mogliby chociaż pokazywać prezentację całej stawki na polach startowych. Ale tak jak mówisz komentatorzy się nie przebijają z tymi rzeczami. Na IPLI miały być dostępne wyścigi do otworzenia tymczasem po wakacyjnej przerwie przez jakiś czas nic nie było.

    • Oj to nawet nie wiedziałem. że nie było na Ipli. Jakby dorzucali wyścigi w każdy poniedziałek (+ np. zrobili bazę wcześniejszych – ale nie wiem czy to możliwe ze względów kontraktowych – może umowa z Dorną na to nie pozwala), to mieliby mnóstwo ludzi, którzy nie mogli obejrzeć w niedziele. Ale chyba wolą, żeby ludzie szukali powtórek w TV (są w ogóle takie?).

    • @sdnowy czasem jakaś się zdarzy. Mi się udało trafić na powtórkę Aragonii. Ale zazwyczaj jest tylko jedna o jakiejś bezsensownej porze i rozciągnięta reklamami do prawie 2h.

    • Co więcej, czasem zdarzało się, że po reklamach uciekło gdzieś kilka okrążeń…

   • Mnie jedynie zastanawia, jak to jest, że wszyscy dookoła psioczą na ta F1 jaka ona nudna się zrobiła a mimo to dalej pchają się w to studio. Emocji tam tyle, że jakby je pozbierać z całego sezonu, no nie wiem, czy by starczyło na jeden wyścig z klasy Moto3/2/MotoGP (zakreśl do wyboru). Kibiców motocyklowych mistrzostw świata jest naprawdę sporo, a mimo to oglądamy ochłapy dostępne póki co jeszcze na ipli (bo jak i ją zabiorą to już w ogóle kaplica).

 4. To norma w przypadku powtorek WSBK

 5. Mialy byc rozgrzewki od 03:40 na ipli a jest lipa na ipli… “Rozpoczecie transmisji 7 pazdziernika 2018 06:00” WTF?

 6. Na ipli oglądałem rozgrzewkę MotoGP – bez komentarza ale była. Wniosek z tego, taki, że na stronie ipli błędnie wpisana była godzina rozpoczęcia rozgrzewek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 0,788 sek