Home / MotoGP / Program TV Polsat na GP Wielkiej Brytanii 2019

Program TV Polsat na GP Wielkiej Brytanii 2019

Trzecia sierpniowa runda Motocyklowych Mistrzostw Świata odbędzie się na torze Silverstone. W związku z godziną różnicy i brytyjską pogodą, harmonogram weekendu i kolejność wyścigów jest nieco inna niż w przypadku pozostałych europejskich rund. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i transmisjami na GP Wielkiej Brytanii.

Osoby, które nie mają dostępu do kanałów Polsat Sport Extra czy Polsat Sport News mogą oglądać transmisje bezpłatnie na trzy sposoby:
– poprzez aplikację IPLA na komputerze lub urządzeniu mobilnym,
– przez stronę internetową ipla.pl,
– przez stronę internetową polsatsport.pl
Po wyścigach, po pewnym czasie, na Ipli dostępne są również powtórki z weekendu, które można odtwarzać bez żadnych ograniczeń.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wszystkie te transmisje są bezpłatne. W przypadku transmisji na stronie internetowej, mogą pojawić się problemy w przeglądarkach, nieobsługujących technologii Silverlight. Konieczna jest wtedy inna przeglądarka internetowa, lub zainstalowanie aplikacji IPLA.

UWAGA: Nauczeni doświadczeniami ostatnich lat możemy spodziewać się jeszcze modyfikacji programu przez stację Polsat. Poniższe godziny transmisji nie są więc ostatecznymi!

Stan na 12 sierpnia 2019.

PIĄTEK, 23 SIERPNIA 2019
10:00 – 10:40 FP1 Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
10:55 – 11:40 FP1 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
11:55 – 12:35 FP1 Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
14:15 – 14:55 FP2 Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
15:10 – 15:55 FP2 MotoGP (polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
16:10 – 16:50 FP2 Moto2 (polsatsport.pl, IPLA) – na żywo

SOBOTA, 24 SIERPNIA 2019
10:00 – 10:40 FP3 Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
10:55 – 11:40 FP3 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
11:55 – 12:35 FP3 Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
13:35 – 13:50 Kwalifikacje #1 Moto3 (PPSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
14:00 – 14:15 Kwalifikacje #2 Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
14:30 – 15:00 FP4 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
15:10 – 15:25 Kwalifikacje #1 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
15:35 – 15:50 Kwalifikacje #2 MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
16:05 – 16:20 Kwalifikacje #1 Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
16:30 – 16:45 Kwalifikacje #2 Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo

Kliknij, aby pominąć reklamy
NIEDZIELA 25 SIERPNIA2019
10:00 – 10:20 Rozgrzewka Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
10:30 – 10:50 Rozgrzewka MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
11:00 – 11:20 Rozgrzewka Moto2 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
12:20 Wyścig Moto3 (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
14:00 Wyścig MotoGP (PSN, polsatsport.pl, IPLA) – na żywo
15:30 Wyścig Moto2 (polsatsport.pl, IPLA) – na żywo

PSN – Polsat Sport News (HD)

Źródło: teleman.pl

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 15

 1. I znów ten psn niech ich szlag trafił

  • właśnie będe musiał znowu na telefonie oglądać bo ci debile dają na PSN już bym wolał na Eleven Motogp
   oglądać bo tam chociaż można by było w TV oglądać a nie jak tutaj na telefonie

 2. Dokładnie, specjalnie wykupiłem polsat sport extra oraz polsat sport żeby oglądać. Zamiast polsat sport news wziąłem eleveny bo było do wyboru w ofercie między tym, a tym. To teraz wszystko leci na news, już mnie po prostu cholera bierze. Ja rozumiem jak by mieli wiele transmisji na żywo na raz, ale czemu gdy jest wyścig to na pse lecą powtórki tenisa ?!!

  • Jestem w takiej samej sytuacji od stycznia br. Podpisałem umowę na pakiet z PSE i PS specjalnie dla moto GP. I nie obejrzałem tam żadnego gp. Wszystko na IPLA. a umowa na 2 lata. Pocieszam się że do tego pakietu mam wszystkie ELEVEN i zaczynam się wkręcać w F1 bo tam w weekendy wyścigowe masz temat wałkowany od rana od czwartku do niedzieli wieczór. Polsat ma wywalone na motogp. Póki motogp nie trafi do ELEVEN to nic się nie zmieni. Łączę się w bólu.

   • Hola hola, a ja np mam wszystkie polsaty łącznie z news, ale nie mam Eleven. Więc mi teraz sytuacja odpowiada:)

    • Widzisz jak ja wykupowałem pakiet to pamiętam wówczas większość leciała na pse, to stwierdziłem po co mi news, jak mogę zamiast tego mieć eleveny, gdzie lecą fajne mecze i F1. Moim zdaniem przynajmniej wyścig, który jest na żywo powinien lecieć na głównej stacji, czyli w polsat sport. Tak samo powtórki, czemu potrafią jeden mecz 5 razy w tygodniu powtarzać, ale powtórki z wyścigu to nigdy nie widziałem. Raz chyba jak ktoś napisał do Jędrzejewskiego z prośbą o to żeby puszczali powtórki to była w pse, tylko że w poniedziałek o 10:00 napewo o tej porze każdy jest w domu – idioci. Już nie wspomnę o ipli, bo tam jak się wpisze motogp to jest pare powtórek z tamtego roku. Skoro mają gdzieś fanów MotoGp to po co wykupują prawa transmisyjne, a potem wszystko olewają. Ach…

   • Pełna zgoda, F1 ma w elevenach super transmisję, cała oprawa jest na dobrym poziomie, człowiek po prostu żyje weekendem wyścigowym, ciągle są studia wywiady, pokazują wiele ciekawych rzeczy “od środka”.
    Wiadomo, że motogp jest trochę mniej popularne, ale myślę, że w elevenach transmisja motogp wskoczyłaby na inny poziom. Polsat nie robi żadnego studia, zero wywiadów, nie mają żadnego korespondenta, który byłby na miejscu, jeszcze komentują ze studia w Warszawie… trochę słabo to wygląda. Mam nadzieję, że od 2020 motogp w polsacie już nie będzie ✊

   • Mam podobnie. Wykupiony pakiet sportowy i brak tam PSN. Tylko jeden wyścig był na PSE.

 3. Nie chce nikogo urazić ani zdenerwować ale w ogóle nie rozumie w czym jest problem?? Przecież w dzisiejszych czasach każdy ma internet i komputer, tablet czy smartfon a przecież na ipli transmisja jest za darmo więc jaki problem włączyć sobie iple?? Jeżeli ktoś mi napisze, że chce oglądać na dużym ekranie to wystarczy kupić jednorazowo stosunkowo niedrogi kabel HDMI i podłączyć z laptopa do TV i wszystko pięknie działa.

  • Super rada, brawo Ty. Jasne, że można tak oglądać ale płacąc nie mało co miesiąc za polsat chciałbym oglądać wszystko w tv, a nie biegać jak kretyn z laptopem i kablem. Już nie wspominając jak ta ipla działa.. Ty po prostu patrzysz na to z innej perspektywy, cieszysz się że możesz oglądać za friko i jest fajnie. Gdybyś płacił dziadom co miesiąc a i tak byś gówno obejrzał to by Ci się mental zmienił raz dwa.

  • Chodzi o jakość. Na ipli masz zwykłe 24 klatki i średni bitrate. Na TV masz 50 klatek i wyraźniejszy obraz.

 4. ipla.tv za darmo Panowie i Panie wchodzimy wprawym górnym rogu w “live” i włączamy ;)

  • Ja właśnie tak oglądam. I całkiem nieźle to się sprawdza, nie tnie, a w weekendy wyścigowe transmisje są praktycznie przez cały dzień. Jedyne, czego tam mi brakuje, to czwartkowych konferencji prasowych. A Polsat już od dawna ma widzów w odwłoku, co jest jednym z powodów, dla których zaparłam się, że nie będę płacić za kanały sportowe tylko po to, żeby oglądać moto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 0,783 sek