Home / MotoGP / Rossi: Zaczynajmy!

Rossi: Zaczynajmy!

Valentino Rossi

The Doctor przygotowujący się do kolejnego w swojej karierze sezonu w MotoGP jest zmotywowany i gotowy do kolejnej walki o tytuł i już odlicza dni do rozpoczęcia sezonu 2016.

„W końcu rozmawiamy o wyścigach. Jestem bardzo zadowolony, że sezon zaraz się rozpocznie. Testy były definitywnie pozytywne, ale wyścig to inna rzecz.” – powiedział Rossi.

„Podczas testów nauczyliśmy się bardzo wiele o nowych oponach i elektronice, ale jest jeszcze sporo rzeczy do nauki i pierwszy wyścig będzie bardzo ważny, aby zrozumieć realny potencjał motocykli i zawodników.” – dodał Włoch.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zeszły sezon zaczął się dla mnie bardzo dobrze. Nie wiem czy będę w stanie to powtórzyć, ale będę próbował stanąć na podium. Będzie bardzo ważne, aby dobrze zacząć weekend od pierwszej sesji. Czuje się gotowy i zmotywowany razem z moim zespołem. Zaczynajmy!” – zakończył.

źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: matix33

Studiuje, jeździ na motocyklach, ogląda MotoGP, jeździ na motocyklach.

komentarze 3

  1. panie Valentino,proponuje jechac pełną pizdą od poczatku do konca sezonu i bedzie git, a nie liczyc na cud.

  2. Liczę na ponowne zwycięstwo Vale w pierwszym wyścigu sezonu. Myślę, że ten wyścig będzie wyglądał podobnie jak zeszłoroczny, a nawet jeszcze ciekawiej, bo każdy może zaskoczyć ;) Trzymam kciuki również za Vinalesa, który także imponował na testach :)

  3. Panie dubi82, Vale nigdy nie liczył na cud i dobrze wiedział co robi i co w danym momencie moze
    i ale to sa wyscigi wszystko mozliwe i za to je kocham :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
172 zapytań w 1,577 sek