Home / MotoGP / Suzuki zmieniło malowanie na 60-lecie startów

Suzuki zmieniło malowanie na 60-lecie startów

Suzuki zaprezentowało malowanie nowego motocykla GSX-RR na 2020 rok. Maszyna ma inne barwy niż wcześniej. Do dominującego błękitu dołączył kolor srebrny. Wszystko, by podkreślić 60 lat historii startów w wyścigach.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Suzuki w takich barwach pojawiło się na Isle of Man TT w latach ’60 i w takich barwach motocykl będzie wykorzystywany w tym sezonie. Skład zespołu nie zmienił się. Do Alexa Rinsa, dla którego to już czwarty sezon w barwach Suzuki, rok temu dołączył Joan Mir, który w 2019 roku był drugim najlepszym debiutantem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 15

  1. na youyube były prezentacje fabrycznej yamahy,i petronasa a na portalu cisza

  2. Dosłownie przepiękny 😍

    • I to odpowiednie słowo Kolory ma piękne ,nie oklejone reklamami prezentują sie świetnie Kolory raczej łagodne które nie odwzierciedlają drapieżności (jak np.Honda czy Ducat które mówią-brzytwa czy kozak) ale stonowane i poprowadzone wzdłuż sylwetki perfekcyjnie

  3. Przepiękne malowanie Suzuki jedno z najlepszych w historii zespołu.

  4. w końcu motocykle w tonacji blue zaczną się znacząco odróżniać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,558 sek