Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Wielkiej Brytanii

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Wielkiej Brytanii

Po znakomitym manewrze na ostatnich metrach GP Wielkiej Brytanii, zwycięzcą z Silverstone został Alex Rins. Drugie miejsce zajął Marc Marquez, a podium uzupełnił Maverick Vinales. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano zawodnika wyścigu, a kto był największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

 1. Zawodnik wyścigu dla mnie:Rins
  Rozczarowanie:Miller

 2. Zawodnikiem wyścigu zawsze będzie zwycięzca wyścigu, no chyba, że cuda jakieś z pitlane dogoni całą stawkę i przegra o jakiś ułamek to wtedy tak. Rozczarowanie to to jest kwestia indywidualna każdy na kogoś innego może głosować zresztą jakąś awaria lub niedyspozycja nie może skreślać zawodnika. Dla mnie bez sensu ankieta chyba 2-gi rok z rzędu!

 3. Największy plus: wiadomo, Rins. Mniejsze plusy: Morbidelli, Iannone i Aleix (do momentu awarii)
  Największy minus: Miller (jak on to zrobił, że skończył za Petruxem?)
  Mniejsze: Petrucci, Zarco (za wycinkę)

 4. Największy + Ianone( ogólnie forma Aprili bo Aleix też radził sobie dobrze) też na plus Rins, Marquez, Morbideli największy minus Petruci mniejszy minus Quartararo(wjechanie w Doviego mimo że wiem że miał dobre tempo), Miller i lekki minus Rossi (powinien z Vinialesem gonic Rinsa i Marqueza, na tzm spryzjajaczm im torze)

 5. Oczywiście, zawodnikiem wyścigu jest Marquez – na Hondzie, która miała tam ogromne problemy, walczył bardzo dobrze i do końca z super maszyną na ten tor (dla mniej świadomych – Suzi) i świetnym zawodnikiem jakim jest Rins, oraz odsadził inne maszyny na ten tor (Yamahy), także wielki ukłon dla pana #93

  Ciężko rozczarowanie mi wybrać, ale stawiam na Quartararo – trochę dał ciała z tą reakcją rinsową, i wiadomo, że szanse na dobry wynik były w tym wyścigu dla niego ogromne, a i wielu tego oczekiwało, także..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
186 zapytań w 1,557 sek