Home / WSBK / Dobre wieści o stanie zdrowia Lascorza

Dobre wieści o stanie zdrowia Lascorza

Dobre wiadomości otrzymujemy z zespołu Kawasaki Racing Team. Przypomnijmy, że na skutek wypadku do którego doszło podczas testów 2 kwietnia na torze Imola we Włoszech, z bardzo poważnymi obrażeniami kręgosłupa do szpitala trafił Joan Lascorz.

U hiszpańskiego zawodnika widoczna jest znaczna poprawa jego kondycji fizycznej, zwłaszcza jeśli chodzi o jego układ oddechowy. Został on już przeniesiony z oddziału intensywnej terapii na oddział specjalizujący się w leczeniu uszkodzeń rdzenia kręgowego w Szpitalu Uniwersyteckim Vall D’Hebron. #17 jest w pełni wybudzony ze śpiączki, świadomy, a także usunięto już aparaturę wspomagającą oddychanie. Teraz Joan może mówić bez żadnych problemów. Można się spodziewać, że jeżeli stan zdrowia kierowcy Kawasaki nadal będzie się tak poprawiał, to w najbliższych dniach zostanie on przeniesiony do Instytutu Guttmanna w celu rozpoczęcia jego rehabilitacji.

Joan, jego rodzina i zespół  ponownie chcą podziękować za pomoc, opiekę i troskę a przede wszystkim wyrazić uznanie dla ciężkiej pracy wykonanej przez wielu lekarzy, pielęgniarki i cały personel medyczny, który pracuje nad powrotem do zdrowia kontuzjowanego zawodnika. Ponadto, pragną wyrazić specjalne podziękowania za udzielenie wsparcia, którego mogli doświadczyć w Assen podczas ostatniej rundy WSBK. Wszyscy kierowcy chcieli pokazać swoje wsparcie dla Lascorza a Jonathan Rea i Sylvain Guintoli zadedykowali jemu swoje zwycięstwa.

AUTOR: migal

Komentarze: 0

  1. coś pomyliłeś numer Joana ;)

    //edit: thx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 0,548 sek