Home / Gry / eMotoGP Polish League: Korsarz_303 nadal pozostaje niepokonany (+wideo)

eMotoGP Polish League: Korsarz_303 nadal pozostaje niepokonany (+wideo)

Phillip Island to kolejny tor na którym Patryk Mytych nie pozostawił złudzeń rywalom. Zawodnik Suzuki pewnie wygrał ósmy wyścig z rzędu w lidze pod patronatem Szkopek Team.

W pierwszym sezonie istnienia eMotoGP Polish League pada głównie jedno nazwisko – Patryk Mytych. Młody gracz fenomenalnie radzi sobie w walce o zwycięstwo w końcowej klasyfikacji, nie schodząc z pierwszego miejsca na podium od startu sezonu. Choć jego rywale stają się coraz szybsi, ten nadal nie daje sobie wyrwać wygranej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na PlayStation 5 ósma runda wirtualnego sezonu eMotoGP z punktu widzenia Korsarza wyglądała dokładnie tak samo. Dobry start, wyjście na prowadzenie i pewna ucieczka na pierwszej pozycji do mety. Patryk Mytych dosiadający motocykla Suzuki stale udowadnia, że ma wszystko aby regularnie walczyć w światowej czołówce, podobnie jak do niedawna Mateusz „Gucio1846” Kapusta ze Szkopek Team. Jeździ bez błędów, szybko, pewnie i to zaowocowało 208 punktami w generalce po wyścigu na Phillip Island.

Drugą pozycję zajął Michał Pilichowski, który ma coraz lepsze tempo i popełnia znacznie mniej błędów. Zawodnik Yamahy przez długi czas trzymał tempo Korsarza, jednak jeden wyjazd poza tor pozbawił go możliwości walki o zwycięstwo. Mimo wszystko – pilich_st zaliczył świetny wyścig, który pozwolił mu odrobić nieco punktów po dwóch nieobecnościach i przesunąć się na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Kolejne podium w sezonie zgarnął Kuba Lotz na Suzuki. Choć tempo Kuby było wyraźnie wolniejsze od pierwszej dwójki, wystarczyło w zupełności na zgarnięcie trzeciego miejsca, a to jest wynik który wyniósł wokalistę The Suits na drugą pozycję w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 113 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na PlayStation 4 fantastycznie poradził sobie Karol Czochralski, który wyprzedził Amerykanina Pela1000 oraz Malezyjczyka PakosRamos. Tym sposobem Czochras awansował na drugie miejsce w generalce, tracąc jedynie 22 oczka do malezyjskiego lidera RocketBoy90_.

Poniżej znajduje się transmisja z wyścigu z komentarzem zawodnika Szkopek Team, Mateusza „Gucio1846” Kapusty.

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są MOTOGP.PL oraz Ścigacz.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
150 zapytań w 2,242 sek