Home / Gry / Gucio1846 ze Szkopek Team notuje bardzo dobry wynik w eSport MotoGP Rising Stars (+wideo)

Gucio1846 ze Szkopek Team notuje bardzo dobry wynik w eSport MotoGP Rising Stars (+wideo)

Dąbrowianin który w ostatnich dniach ogłosił start rodzimego eMotoGP Polish League, wziął udział w dodatkowej serii zawodów przygotowanej przez Dornę i Milestone (producent gry MotoGP 21), notując przy tym wysoką pozycję w pierwszej rundzie.

Seria eSport MotoGP Rising Stars to dodatkowe zawody przygotowane przez tych samych organizatorów, którzy zajmują się głównym MotoGP eSport Championship, a w której gracze dokładnie tak samo walczą o możliwie jak najlepszy czas na wskazanym torze, jadąc odgórnie określonym motocyklem i zawodnikiem.

Pierwsza runda eSport MotoGP Rising Stars odbyła się na torze Assen w Holandii, a gracze mieli do dyspozycji mocne Ducati w rękach wirtualnego Francesco Bagnai. Czołowy polski gracz Mateusz Kapusta znany jako Gucio1846, wziął udział w zawodach na ostatnią chwilę i pomimo krótkiego czasu na zrobienie dobrego wyniku, zajął bardzo wysokie 16 miejsce na PlayStation 5. Dla zawodnika Szkopek Teamu jest to bardzo dobry prognostyk na następną rundę, która odbędzie się za dwa tygodnie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta – „Miałem bardzo mało czasu na granie, przygotowania do eMotoGP Polish League zajęły trochę czasu, ale udało się i w sobotę mogłem chwilę pograć. Jestem bardzo mile zaskoczony wynikiem, który dałem radę osiągnąć w tak krótkim czasie. Miejsce 16 było do poprawienia, ale jestem dobrej myśli i wiem że za dwa tygodnie może być jeszcze lepiej. Czeka na nas tor w Barcelonie i moja ulubiona Yamaha w rękach Fabio Quartararo. Czuję, że stale wracam do coraz lepszej jazdy, więc postaram się zaskoczyć w drugiej rundzie naprawdę dobrym rezultatem.”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
150 zapytań w 0,530 sek