Home / Slider / Michael Dunlop w Tyco BMW na Wyspie Man! Nieciekawe wieści od Hutchinsona

Michael Dunlop w Tyco BMW na Wyspie Man! Nieciekawe wieści od Hutchinsona

Michael Dunlop, jedna z czołowych postaci wyścigów drogowych, zmienia barwy na Isle of Man TT oraz wcześniejszy wyścig North West 200. Brytyjczyk odbył jeszcze niedawno testy motocykla MotoGP wraz z Suzuki, by teraz rozstać się z japońskim producentem i przejść pod skrzydła największego rywala, do zespołu Tyco BMW!

Kliknij, aby pominąć reklamy

W North West 200 partnerami zespołowymi Dunlopa będą Alastair Seeley oraz Dan Kneen. Kilka dni temu pojawiła się nieciekawa informacja – Ian Hutchinson, który w tym roku ma jeździć na Hondzie, wciąż odczuwa skutki poważnej kontuzji z finałowego wyścigu IOM TT w 2017 roku – Senior TT. Nie zdjął nawet stabilizatora złamanej nogi, a do tegorocznego Isle of Man TT pozostaje coraz mniej czasu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,424 sek