Home / MotoGP / Angel Nieto wybudzany ze śpiączki

Angel Nieto wybudzany ze śpiączki

Legenda wyścigów motocyklowych – Angel Nieto – który ma na koncie 90 zwycięstw w 186 startach w niższych kategoriach grand prix, jest właśnie wybudzany ze śpiączki farmakologicznej, w jaką został wprowadzony po wypadku na quadzie. Doszło do niego w poprzednim tygodniu na Ibizie w Hiszpanii.

13-krotny mistrz świata jeździł quadem w miejscowości Santa Gertrudi, kiedy został uderzony przez samochód. 70-latek trafił do szpitala, gdzie lekarze od razu wprowadzili go w stan śpiączki, w związku z licznymi obrażeniami głowy. Nieto pozostaje w szpitalu Policlinica de Nuestra Senora del Rosario.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Początkowo rozważano przeprowadzenie zabiegu operacyjnego, jednak stan Hiszpana nie pozwalał na to. Na szczęście, życiu byłego zawodnika nie zagraza niebezpieczeństwo i lekarze mają optymistyczne rokowania co do najblższych dni.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
18 zapytań w 0,737 sek