Home / MotoGP / Jack Miller zamienił dwa kółka na cztery

Jack Miller zamienił dwa kółka na cztery

Jack Miller

Jack Miller postanowił spróbować swoich sił za kierownicą samochodu wyścigowego, na imprezie organizowanej przez japoński koncern Honda – w nagrodę za udany sezon w najwyższej kategorii. 

Osoby ze świata Hondy, zarówne dosiadające dwóch i jak i czterech kółek (Gabriele Tarquini, Tiago Monteiro, Matt Neal, Gordon Shedden czy Jack Clarke) przybyli 19-tego listopada gdzie zespół Castrol Honda World Touring Car Championship oraz LCR Honda MotoGP dosiadali nowej Hondy Civic R Type.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Australijski talent – Jack Miller – pojawił się na wspomnianym show na swojej maszynie RC213V MotoGP, testując jednak nową Type R zarówno jako pasażer, jak i kierowca, otrzymując lekcje jazdy wyścigowej od samego Tiago Monteiro. Dla Millera był to „debiut” za kierownicą samochodu wyścigowego.

Jack Miller: Dzisiejszy dzień był niesamowity, wielkie dzięki dla teamu LCR Honda! To, że mogłem wyrwać się z tego wszystkiego i wsiąść do samochodu wyścigowego, było naprawdę świetne. Uprawiałem naprawdę wiele sportów, ale nigdy nie miałem przyjemności jeździć tego typu samochodem. Myślę, że go wyczułem – pomógł mi w tym na pewno suchy tor. Tiago był cały czas spokojny chociaż mieliśmy kilka spięć. Dzięki chłopaki!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Wilk

Niespełniony poeta, niewydany prozaik, niepoprawny podróżnik i nałogowy motocyklista - ale prawie szczęśliwy człowiek. wiilk.blogspot.com

Komentarze: 1

  1. Oby Jack poradził sobie na satelickiej Hondzie lepiej niż Scotty… i może nadarzy się choć raz uprzykrzyć życie Marquezowi, tak jak jemu bratu na Sepang rok temu ;)

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
24 zapytań w 1,046 sek