Home / MotoGP / Smith nie może doczekać się „wspaniałego” Mugello

Smith nie może doczekać się „wspaniałego” Mugello

Bradley Smith

Przed szóstą rundą we włoskim Mugello zaledwie jeden punkt dzieli Bradley’a Smith’a od prowadzącego w klasyfikacji generalnej wśród zawodników zespołów satelickich, Cal’a Crutchlow’a.

Jak dotąd Smith zdobył dla swojego zespołu trzy szóste miejsca, a w ostatnim wyścigu w Le Mans jechał w „grupie pościgowej” ramię w ramię z takimi gwiazdami zespołów fabrycznych jak Marc Marquez czy Andrea Iannone.

„Wreszcie nadszedł ten moment w roku, kiedy znów odwiedzimy wspaniały tor w Mugello. Jazda na tym torze jest prawdziwą przyjemnością samą w sobie, a dzięki wspaniałej atmosferze na trybunach dodatkowo sam wyścig przysparza wielu pozytywnych emocji. Tor jest jednocześnie kręty i ma bardzo długą prostą startową, co oznacza największe szybkości w roku.” – powiedział Smith.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Tor ten bardzo odpowiada lubiącym płynną jazdę motocyklom Yamahy. Czuję, że możemy osiągnąć dobry wynik. W ostatnim wyścigu jechałem w grupie pościgowej razem z Iannone i Marquez’em, więc mam nadzieję, że i w tej rundzie wypadnę konkurencyjnie.” – kontynuował.

„Jak zawsze spróbujemy ruszyć ostro z kopyta i jak najszybciej uzyskać właściwe ustawienia na kwalifikacje, co jest kluczowe, żeby osiągnąć dobry wynik w wyścigu.” – zakończył.

W poniedziałek rano Bradley Smith i jego zespołowy kolega Pol Espargaro potwierdzili swój udział w wyścigu Suzuka 8 Hours, który odbędzie się już w lipcu.

źródło, fot.: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Shogun

Miłośnik włoszczyzny w każdej postaci. Jak do tej pory bez punktów w królewskiej kategorii.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
21 zapytań w 0,691 sek