Home / MotoGP / Stan Angela Nieto uległ pogorszeniu

Stan Angela Nieto uległ pogorszeniu

Jeszcze dziś rano informowaliśmy, że lekarze zdecydowali się powoli rozpocząć wybudzanie ze śpiączki farmakologicznej 13-krotnego mistrza świata, Angela Nieto. Niestety w kolejnych godzinach okazało się, że stan Hiszpana uległ nagłemu pogorszeniu.

70-latek wciąż przebywa w szpitalu po wypadku, w którym na prowadzonego przez niego quada najechał samochód.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Największym problemem jeśli chodzi o aktualny stan zdrowia Angela Nieto jest obrzęk mózgu, z którym lekarze nie potrafią sobie poradzić. Jeszcze niedawno lekarze oceniali jego stan jako niezagrażający życiu. Teraz niestety życie legendy motorsportu jest zagrożone.

Na początku weekendu wyścigowego w Brnie planowana była konferencja prasowa z udziałem syna byłego zawodnika, Pablo, jednak po niepomyślnych wiadomościach została ona odwołana.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Fot. crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Niestety, już pojawiła się informacja że nie żyje.

    Reposar En Paz, señor Angel [*]

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
22 zapytań w 0,866 sek