Home / MotoGP / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Australii

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Australii

GP Australii

Zwycięstwem Cala Crutchlowa zakończyło się niedzielne GP Australii w klasie MotoGP. Brytyjczyk po raz kolejny w drugiej fazie sezonu był bardzo szybki i mimo satelickiego motocykla, rozprawił się z rywalami. Pomógł mu w tym Marc Marquez, który upadł, nie kończąc pierwszego w tym roku wyścigu. Podium uzupełnili Valentino Rossi i Maverick Vinales. Kto Twoim zdaniem najbardziej rozczarował, a kto pojechał doskonale? Zapraszamy do udziału w sondzie!

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

 

 

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 15

  • Dobre. A tak na serio, trzech komentatorów to co najmniej o jednego za dużo. Przekrzykują się jeden przez drugiego.

   • Błędem było dodanie tego z F1, który wyraźnie odstaje poziomem, wiedzą oraz spostrzegawczością. Potrafi niezłe głupoty palnąć podczas relacji.

    Pomijając ten fakt, w większości relacji sportowych komentatorów jest dwóch, bo to oczywista oczywistość, każdy ma czas na swoje kwestie. Nie rozumiem decyzji dodania kolejnego, wprowadziło to tylko niepotrzebny zamęt.

   • @Vendeur raczej odwrotnie, on pierwotnie specjalizował się w MotoGP, jeszcze na SportKlubie :) Ale pełna racja. Trzech komentatorów to pomyłka. Jeśli jeden przestaje mówić, to automatycznie drugi powinien wypowiadać swoje kwestie. A jeśli jest trzech, to nie wiadomo, kto ma mówić i powstaje totalny chaos. Nie kumam, czemu w Polsacie tego nie rozumieją. Druga kwestia, może moje osobiste odczucie, ale jakość dźwięku jest słaba w tym studio. Jeśli któryś z nich podniesie nagle głos – a zdarza się to często i jest OK – to jest to jakieś nie wiem jak to powiedzieć – cholernie niemiłe dla ucha.

   • @sdnowy

    Nigdy nie lubiłem tego komentatora, w F1 także. Moim zdaniem popełnia dużo błędów zarówno logicznych jak i czysto obserwatorskich. Co innego dzieje się na torze, co innego u niego w głowie. Do komentowania trzeba mieć po prostu talent, nie każdy się nadaje.

    Najlepsze były jego początki, gdy nie zauważał, że ma rozłączony mikrofon a komentowali np. we dwóch. Było go słychać tylko w tle, ale generalnie to jeden tylko relacjonował :)

   • @Vendeur, to ja pamiętam jak oglądałem na Ipli kwalifikacje MotoGP na Austin i gdy była „przerwa na reklamę” to było słychać jak Jędrzejewski czytał ze śmiechem jeden z komentarzy „Bautista zaliczył mechanika w boksie” :P

  • Wszyscy o tych komentatorach, a ja akurat Australię oglądałem z zagranicznym komenatarzem :D

 1. W takim zestawieniu najlepiej widac psychofanów no bo jak mozna uznac zawodnikiem wyscigu pana MM a rozczarowaniem pana VR. Logika i sens aut , byle na złosc innym jak dzieci w przedszkolu. Poziom tych chłopaków generalnie zblirzony ale w tym wyscigu!?

 2. Cal naprawdę rozkwiitł, chyba po raz drugi w MotoGP. Jak mleczak z alpejskiej doliny.

  Espargaro, Miller, Lorenzo rozczarowali.

 3. Co wy chcecie od tych komentatorów, jest chociaż zabawnie :D

 4. Dla mnie największy + wyścigu…powiedziałbym nawet, że całego weekendu to postawa Haydena.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
76 zapytań w 1,177 sek