Home / WSBK / Maxime Berger w szpitalu po próbie samobójczej

Maxime Berger w szpitalu po próbie samobójczej

Do szpitala we francuskim Dijon trafił Maxime Berger, były zawodnik World Superbike z zespołów Supersonic Team i Liberty Racing na Ducati, i Ten Kate w Superstock 1000. Jak informują media, 28-latek dokonał próby samobójczej. Stan Francuza jest krytyczny.

W internecie rozniosła się nawet informacja, że Maxime Berger zmarł, ale okazało się to jedynie niepotwierdzoną i źle zrozumianą informacją, pochodzącą od menedżera zawodnika.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W World Superbike Maxime Berger nie odegrał nigdy wielkiej roli – choć też nie miał nigdy topowego sprzętu – startując przez dwa pełne sezony – 2011 i 2012. Najlepszą jego pozycją było czwarte miejsce w domowej rundzie na torze Magny Cours.

Uważniejsi fani mogą go pamiętać z nietypowego zdarzenia na Donington Park w 2011 roku. Na wyjściu z ostatniego zakrętu toru dosłownie ukręciła się obręcz jego tylnego koła, powodując niespodziewany upadek zawodnika.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. To zawsze bardzo smutne wiadomości, że człowiek jest zmuszony do podjęcia takiego działania :/ Oby wyszedł z tego i robił to, co uwielbia

  2. Czepię się, ale po redaktorze tego portalu nie spodziewałem się tak amatorskiego określenia „dosłownie ukręciła się obręcz koła …”

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
33 zapytań w 0,851 sek