Home / Slider / Daniel Blin z dwiema dzikimi kartami w WSS300 już w kwietniu!

Daniel Blin z dwiema dzikimi kartami w WSS300 już w kwietniu!

Zeszłoroczny superdebiutant w wyścigach motocyklowych, Daniel Blin, już za kilka tygodni rozpoczyna sezon i „na starcie” zaliczy dwie rundy World Supersport 300 – na torach Motorland Aragon oraz w Assen. Zdobywca Pucharu Polski i Europy w Alpe Adria otrzymał dzikie karty na te wyścigi, będące częścią weekendu mistrzostw świata World Superbike w Hiszpanii i Holandii.

Pierwszy z tych dwóch wyścigów, na torze Motorland Aragon, już w dniach 13-15 kwietnia. Kolejny, już po tygodniu na holenderskim Assen. Jeszcze wcześniej torunianin rozpocznie sezon w mistrzostwach Włoch, na które udało się zebrać budżet, będzie to więc bardzo intensywny miesiąc dla 16-latka.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Daniel Blin w World Supersport 300 zadebiutował w zeszłym roku. W bardzo licznej stawce doświadczonych zawodników zdołał uplasować się pod koniec drugiej dziesiątki, niewiele tracąc do punktowanej piętnastki, był to więc bardzo obiecujący debiut.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Jak to właściwie jest że Daniel Blin nie zebrał na wspieramto.pl wymaganej kwoty, a startuje? Ktoś w ostatniej chwili mu dał kasę na te starty w Mistrzostwach Włoch?

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
20 zapytań w 0,832 sek