Home / Artykuły / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Emilii-Romanii

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP Emilii-Romanii

Wyścig o GP Emilii-Romanii zapamiętamy z faktu zdobycia przez Fabio Quartararo tytułu mistrza świata. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

 1. Fan Portalu MotogpPL

  Zawodnik dnia o Bastianini. No po prostu świetna jazda i to pokonanie Quartararo na koniec to wiśnia na torcie. Plusy dostają Quanta za też dużo wyprzedzeń i zachowanie głowy,Marquez za zwycięstwo na nie jego torze no I Pol Espargaro bo w końcu coś pokazał. Minusy to Pecco za stracenie głowy i za popełnienie takiego dużego błędu,Miller podobnie jak Pecco,Dovizioso i jego mazganie się z 30 sekundową stratą do lidera,no i Morbidelli za jakiś nagły spadek tempa.

 2. Minus dla realizatora, co się stało z Oliveirą?

  • No ale jak i dlaczego?
   Przecież do Szparaga dużo tracił więc i tak chyba nie liczył że go już dogoni zwłaszcza pod koniec, a i Fabio był daleko więc miał w miarę spokojną głowę… mógł się w końcu podbudować tak dobrym wynikiem od dawien dawna to nie… I weź tu na kogoś stawiaj ;/

 3. Źle zagłosowałem. Dałem Marqueza, bo jako jedyny obok Pecco potrafił jechać kosmicznym tempem i jako już absolutnie jedyny potrafił jechać tym tempem i się nie wywrócić, jednak na największe wyróżnienie zasługuje… Valentino Rossi! Dużo emocji, dużo wzruszeń, bardzo trudny wyścig, w którym 8 zawodników nie dojechało, mimo to starszy pan się nie przewrócił – co mu się często zdarzało w tym i poprzednim sezonie – oraz dojechał na bardzo dobrej 10 pozycji motocyklem, który nie radził sobie zbyt dobrze na tym torze i w tych warunkach. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, pokazał swoją klasę i wielkość.

 4. Zastanawiam się jak można zagłosować w kategorii Największe Rozczarowanie Wyścigu na Fabio ( 7 głosów ) i Marca ( 11 głosów ). MM startował z siódmego pola i wygrał wyścig, a FQ z czternastego i był czwarty. To co mieli zrobić ? Zdublować resztę stawki dwa razy ? Mnie się zarzuca brak obiektywizmu, ale tutaj to na prawdę kryteria są dosyć pokrętne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 1,259 sek