Home / Artykuły / Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP San Marino

Wybierz najlepszego zawodnika i rozczarowanie GP San Marino

Po świetnym widowisku na finiszu w GP Aragonii, zwycięstwo Francesco Bagnai w GP San Marino nie podlegało dyskusji. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika wyścigu, a kto jest jego największym rozczarowaniem?

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kliknij, aby pominąć reklamy

A kto jest największym Rozczarowaniem Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

komentarze 4

 1. Zawodnik wyścigu – chyba nie trzeba tu wskazywać.

  Rozczarowanie – ciężko powiedzieć. Gdyby przyjrzeć się całemu sezonowi to prawie każdy kierowca ma taki moment że raz kończy wyścig wysoko i staje się bohaterem, a raz dojeżdża w drugiej dziesiątce i mogłoby się go negatywnie ocenić.

 2. Zawodnik wyścigu: nie może być inaczej, Bastianini.
  Plusy: Top 2. Może Marc, może Pol i trudno wskazać kogoś jeszcze
  Rozczarowanie: jest w kim wybierać. Niemrawy nawet bardziej niż zwykle Mir, Miller, który zamiast odrabiać do niego punkty, odrabia jeden, fartem, Marini, który jest cienki nawet na swoim torze (ogór z koneksjami, ale tacy też są), ale chyba najbardziej, od Styrii, zawodzi Oliveira. W ostatnich pięciu rundach zdobył ile? Dwa punkty?

 3. Nie rozumiem jak można głosować, że Rossi jest rozczarowaniem wyścigu. Od początku sezonu nic nie jeździ to czego wy od niego oczekujecie, że będzie w top 5 ? :/

 4. Zawodnik wyścigu a raczej Bestią Wyścigu zostaje wiadomo kto xD
  Chociaż wielki plus także dla Pirro – nikt o nim nie mówi a gościu 36 na karku, jadąc na totalnym luziku przyjeżdża 11 na metę wioząc za sobą Zarco xD To może jego na partnera Doviego za rok? Skoro Dovizioso chce dalej jeździć z dziadkami żeby samotnym się nie czuć to może właśnie Pirro?? xD
  No i podobnie Bradl też na plusik bo w punktach…

  Na największy in minus Miller bo tak schrzanić mi Typera na last lapa przed metą to tylko on potrafi!! ;#
  Oliveiry to ja nie poznaję – totalnie nic jedzie już od przeszło 6, 7 wyścigów ;P
  Co do Rossiego no spoko – nie powinno się już wogle zaprzątać sobie głowy jego miejscami bo widać że już on sam o to nie dba – byleby pod koniec podjechać pod widownię i się ładnie pożegnać z kibicami na danym torze – tylko że w punktach powinien jeszcze spróbować tak z raz przyjechać a gdzie indziej jak nie w Misano..?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
183 zapytań w 1,300 sek