Home / MotoGP / Liga Typerów 2020 – zapowiedź

Liga Typerów 2020 – zapowiedź

Wielkimi krokami nadchodzi motocyklowy wyścigowy sezon 2020. Z tej okazji chcemy zaprosić do udziału w naszej corocznej grze – Lidze Typerów 2020. Na czym polega? Już wyjaśniamy najbardziej podstawowe informacje!

W sezonie 2020 rywalizować można w dwóch seriach mistrzostw świata: MotoGP i World Superbike (WSBK). Klasyfikacje liczone są oczywiście oddzielnie, a więc można zgarniać nagrody w obu. Po zalogowaniu trzeba wytypować czołową 8 każdego wyścigu MotoGP lub czołową 8 każdego głównego wyścigu WSBK (czyli bez krótkich wyścigów Superpole). Typy można oddawać – i dowolnie edytować – do 5 minut przed rozpoczęciem wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Za poprawne wytypowanie pozycji zawodników – lub pomyłki do trzech miejsc – przyznawane są punkty (od 10 do 1). Na koniec sezonu TOP3 graczy w każdej serii zgarnie od nas nagrody – do rozdania będziemy mieli jak zwykle czapki, koszulki, kubki i inne gadżety związane z MotoGP i World Superbike. Będziemy również mieć nagrody na niektóre pojedyncze rundy – o czym będziemy wcześniej informować.

W serii WSBK pierwsza runda już w ten weekend (28 lutego – 1 marca)! W MotoGP natomiast sezon startuje tydzień później (6 – 8 marca).

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi zasadami Ligi Typerów 2020!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. A co z moto2 i moto3? Bedzie mozna typowac nadal czy zrezygnowaliscie z tego? Bo widze ze nie ma w tegorocznej Lidze Typerow tych dwoch serii :(:(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 1,616 sek