Home / MotoGP / Marquez: To był wyścig wymagający pod względem mentalnym

Marquez: To był wyścig wymagający pod względem mentalnym

Marc Marquez znowu jest liderem klasyfikacji MotoGP. Hiszpan po upadku w GP Ameryk, nie pozostawił rywalom złudzeń, że w tym roku celuje w tytuł. #93 wygrał start i odjechał od reszty, zdobywając komplet punktów.

“To był wyścig bardziej wymagający pod względem mentalnym niż fizycznym. Po błędzie w Austin nie było łatwo prowadzić od początku do końca, ale wiedziałem, że mam tempo, by tego dokonać, tak samo jak i motocykl.” – powiedział po wyścigu Marc Marquez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Chciałem przejechać wyścig taki jak w Argentynie, a także jak początek w Austin, aby udowodnić, że tam to był błąd. Przez cały weekend czułem się dobrze, komfortowo i mogłem jechać tak, jak chciałem.” – dodał Hiszpan.

“Dziękuję zespołowi Repsol Hondy, wykonali w ostatnich tygodniach wspaniałą pracę, również tutaj. To świetnie móc znowu prowadzić w mistrzostwach.” – zakończył szczęśliwy Marquez.

Źródło: Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 0,471 sek