Home / MotoGP / Oliveira z uszkodzeniami ścięgien i ramienia. Może opuścić GP Malezji

Oliveira z uszkodzeniami ścięgien i ramienia. Może opuścić GP Malezji

Nie wiadomo, czy w tym tygodniu na torze Sepang wystartuje Miguel Oliveira. Portugalczyk doznał upadku w treningu przed GP Australii, gdy silny podmuch wiatru zepchnął go na pobocze. Zawodnik Tech3 ostatecznie wziął udział w wyścigu, ale później poddał się szczegółowym badaniom, które pokazały, że z jego zdrowiem nie wszystko jest w porządku.

“Po wykonaniu badań RTG, które zrobiłem w niedzielę w Australii odkryliśmy kilka uszkodzeń ścięgien w obu nadgarstkach, ale nie jest to nic poważnego. Przyjrzeliśmy się również ramieniu i jest nieco gorzej. Razem z KTM planujemy co teraz z tym zrobić, a także co zrobić w dalszej perspektywie.” – powiedział Oliveira.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Szef Tech3 Herve Poncharal ma nadzieję, że jego ekipa w Malezji wystartuje w pełnej obsadzie. “Przykra i trudna wiadomość jest taka, że Miguel wciąż boryka się z kontuzjami, jakie odniósł w wypadku przy ogromnej szybkości na Phillip Island. Dobra jest taka, że nie ma złamań, leczy się szybko i wciąż czekamy na potwierdzenie, czy Miguel weźmie udział w wyścigu. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.” – skomentował.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Od Silverstone facet ma chyba największy niefart w stawce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
103 zapytań w 0,343 sek