Home / MotoGP / Rossi przed McRae !!!

Rossi przed McRae !!!

RossMistrz świata klasy MotoGP – Valentino Rossi zakończył swój start w rajdowym Subaru Impreza WRC ze znakomitym wynikiem. Włoch uplasował się na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej Monza Rally Show, wyprzedzając słynnego Szkota Colina McRae.

Rossi uległ jedynie swojemu rodakowi Rinaldo Capello, który ma za sobą sukcesy w wyścigach LeMans. Rajd składał się z dwóch odcinków o długości odpowiednio 13,75km i 26,75km, które były rozegrane kilkukrotnie.
Na zakończenie rozegrano Master’s Show, w którym zwycięstwo odniósł Valentino, wyprzedając Colina McRae o 1,4 sekundy.

Aktualny mistrz świata klasy MotoGP planuje jeszcze starty w rajdowym Subaru. Wielce prawdopodobne, że będzie to miało miejsce w którymś z rajdów, pomiędzy przedsezonowymi testami MotoGP.