Home / WSBK / Assen zamyka się na trzy tygodnie. Co z WSBK?

Assen zamyka się na trzy tygodnie. Co z WSBK?

Tor Assen w Holandii odwołał wszystkie imprezy w ciągu najbliższych trzech tygodni – zgodnie z zaleceniami rządu i służb medycznych. Zagraża to organizacji rundy World Superbike, która miała odbyć się na tym torze w kwietniu.

Tor został zamknięty do 6 kwietnia. Nie będzie na nim żadnych imprez międzynarodowych, krajowych czy track days. Prowizorycznie, powinien zostać otwarty 7 kwietnia. Runda World Superbike w Holandii odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia. To jedna z niewielu motorsportowych imprez w tym miesiącu, która póki co nie została jeszcze odwołana lub przełożona.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Assen ma gościć drugą w tym roku rundę World Superbike. W pierwszej, która odbyła się na przełomie lutego i marca w Australii, liderem został Alex Lowes. Holenderski tor ma gościć także MotoGP, w dniach 26-28 czerwca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 0,423 sek