Home / Slider / Laverty chce wrócić na Misano. Ponowna szansa dla Bridewella?

Laverty chce wrócić na Misano. Ponowna szansa dla Bridewella?

Eugene Laverty chciałby wrócić na tor za miesiąc, podczas rundy na Misano (21-23 czerwca). Irlandczyk złamał oba nadgarstki przewracając się w treningu na Imoli, w ostatniej rundzie World Superbike. Wtedy udanie zastąpił go Tommy Bridewell.

Laverty szybko został zoperowany przez znanego dr Xaviera Mira w Barcelonie. Na pewno zawodnik Team Go Eleven opuści najbliższą rundę WSBK, na hiszpańskim torze w Jerez de la Frontera, która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie najlepsze miejsca zawodnika prywatnej ekipy Ducati to szóste pozycje w Aragonii. Na Imoli Laverty’ego zastąpił Tommy Bridewell, na co dzień jeżdżący w British Superbike. Zajął 12. i 11. pozycję. Wyścigi w Hiszpanii nie kolidują z programem w BSB, i choć nie jest to jeszcze potwierdzone, mógłby on ponownie pojechać w rundzie WSBK.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Trzymam kciuki żeby Tommy znowu pojechał :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 0,513 sek