Home / Slider / OFICJALNIE: Andrea Iannone na Ducati w World Superbike!

OFICJALNIE: Andrea Iannone na Ducati w World Superbike!

Andrea Iannone wraca do ścigania, a zrobi to razem z zespołem Go Eleven Ducati, w World Superbike! Po tym sezonie końca dobiegnie okres zawieszenia #29, które w 2020 roku otrzymał za stosowanie dopingu. 'The Maniac’ ma otrzymać pierwszą szansę na oficjalne sprawdzenie Ducati Panigale V4-RS na końcu października, w Jerez, dwa dni po ostatniej rundzie tego sezonu. Włoch podpisał z zespołem roczną umowę, z możliwością przedłużenia na rok 2025.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Andrea Iannone: „Długo czekałem na tę chwilę, wreszcie wrócę na tor, na którym spędziłem moje życie. Dziękuję Gigi Dall’Igni, Paolo Ciabattiemu, Claudio Domenicalemu, Marco Zambenedettiemu i całemu zespołowi Go Eleven za zaufanie. Dzięki ich wsparciu na nowo odkryłem entuzjazm, który miałem jako dziecko. Specjalne podziękowania należą się także rodzinie WorldSBK za tę możliwość. Jestem bardzo podekscytowany.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: teamgoeleven.eu

AUTOR: Maciej Marcinkowski

2007 | Team work makes the dream work | kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 1,269 sek