Home / Slider / Testy WSBK, Aragon (dzień 2): Deszcz przeszkodził zawodnikom

Testy WSBK, Aragon (dzień 2): Deszcz przeszkodził zawodnikom

Drugi dzień testów prywatnych WSBK w Aragonii nie był udany dla zawodników, którzy pojawili się w Hiszpanii. Mocne opady deszczu nie pozwoliły na miarodajne testy i tylko dwóch zawodników przejechało pomiarowe okrążenia.

Pierwszego, suchego dnia testów zdecydowanie najszybszy był Jonathan Rea z Kawasaki, ale chory był Alex Lowes, a Chaz Davies jeździł na debiutującym w stawce Panigale V4. Drugiego dnia na tor w celu wykręcenia czasu wyjechali tylko Davis i Michael Ruben Rinaldi na Ducati zespołu Barni.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Rea, Leon Haslam, Lowes i Michael van der Mark pozostali w garażach. Davies przejechał 22 okrążenia, uzyskując czas 2m 04.513s, natomiast Rinaldi miał wynik 2m 07.961s, w ciągu 25 kółek.

Wyniki 2. dnia testów WSBK na torze Motorland Aragon:

1. Chaz Davies GBR Aruba.it Racing – Ducati 2m 04.513s 22 okr.

2. Michael Ruben Rinaldi ITA BARNI Racing Team 2m 07.961s 25 okr.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,470 sek