Home / Slider / Barberze skradziono motocykl przed wyścigiem World Supersport

Barberze skradziono motocykl przed wyścigiem World Supersport

Hector Barbera nie wystartował w trzeciej rundzie sezonu World Supersport w Hiszpanii. Były zawodnik MotoGP miał w niedzielę przystąpić do rozgrzewki, ale jego zespół zauważył rano brak motocykla wyścigowego. Zespół – Team Toth – zgłosił kradzież maszyny. Póki co nie wiadomo, co się z nią stało.

Sezon 2019 jest jak na razie koszmarny i dla Barbery, i dla węgierskiego zespołu Team Toth – choć nie ze względów sportowych. Z powodu problemów sponsorskich, zespół stał się niewypłacalny, nie ma też pieniędzy na części do motocykla. Hector Barbera przyznawał, że musi jeździć ze starym silnikiem, a w swojej Yamasze R6 konieczne jest nawet montowanie elementów ze zwykłego motocykla drogowego.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W Australii udało się jednak zdobyć świetne, czwarte miejsce. Nieco gorzej było w Tajlandii, gdzie Hiszpan był siódmy. Po tym, jak nie wystartował w Aragonii, Hector Barbera spadł na ósmą pozycję w klasyfikacji generalnej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Nikt przy zdrowych zmysłach nie jeździłby w zespole Toth. Przecież, to ich kolejne problemy. Nic nowego.
    Pewnie komornik zabrał motocykl ;)

  2. Może się nałoił i zapomniał, gdzie go postawił? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 0,520 sek