Home / Slider / Daniel Blin na razie z budżetem na dwie rundy WSS300

Daniel Blin na razie z budżetem na dwie rundy WSS300

Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się pierwszy w tym roku wyścig klasy World Supersport 300. Choć na liście zgłoszeń od początku widniało nazwisko Daniela Blina, młody zawodnik nie ukrywał, że jego start będzie zależał od zgromadzenia potrzebnego budżetu. Kilka dni temu potwierdził, że na razie udało się zgromadzić fundusze na dwie pierwsze rundy sezonu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Już 5-7 kwietnia pierwsza runda motocyklowych mistrzostw Świata klasy World Supersport300! Właśnie okazało się, że pojadę również drugą rundę w holenderskim Assen, tydzień po Aragon! Wielkie podziękowania dla Yamaha Motor, dzięki którym jest to możliwe! Blue Family! W 2019 będę jechał we włoskim zespole Terra&Moto w intensywnie pomarańczowych barwach. Może uda się i zebrać budżet na jeszcze więcej rund? To się okaże! Trzymajcie kciuki!” – napisał Daniel Blin na swoim profilu facebookowym.

Źródło: facebook.com/blineQ222

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Daniel. Trzymam Kciuki !
    Alleee Danieel !!

  2. Ba. Chyba wszyscy tutaj trzymamy😀 powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
173 zapytań w 0,509 sek