Home / Gry / Gucio1846 ze Szkopek Team poprawia wynik. Druga runda eSport MotoGP Rising Stars (+wideo)

Gucio1846 ze Szkopek Team poprawia wynik. Druga runda eSport MotoGP Rising Stars (+wideo)

Podczas drugiej rundy eMotoGP Rising Stars, która odbyła się na wirtualnym torze w Barcelonie, Mateusz Kapusta otarł się o TOP10 na PlayStation 5.

Przypomnijmy, że seria eSport MotoGP Rising Stars to dodatkowe zawody przygotowane przez tych samych organizatorów, którzy zajmują się głównym MotoGP eSport Championship, a w której gracze dokładnie tak samo walczą o możliwie jak najlepszy czas na wskazanym torze, jadąc odgórnie określonym motocyklem i zawodnikiem.

W drugiej rundzie tych wirtualnych rozgrywek, gracze w walce o najlepsze czasy na torze Catalunya mieli do swojej dyspozycji Yamahę Fabio Quartararo. Dla Mateusza Kapusty który jest fanem Yamahy, a także lubi tor w Barcelonie, to był bardzo dobry układ. Gucio1846 czuł się całkiem pewnie przez cały weekend, ostatecznie kończąc rundę na 12 pozycji na konsoli PlayStation 5. Dwa tygodnie wcześniej na torze Losail Mateusz był 16.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Mateusz „Gucio1846” Kapusta (Szkopek Team)„To był bardzo udany weekend. Nie dość, że wyścig eMotoGP Polish League był absolutną petardą to jeszcze zakończyłem drugą rundę eSport MotoGP Rising Stars na świetnej 12 pozycji. Lubię tor w Barcelonie, a przede wszystkim uwielbiam motocykl Yamahy, dlatego ważnym było dla mnie, aby wywalczyć wysoką pozycję mając taki zestaw, no i udało się. Za tydzień mamy Sachsenring, Aprilię i mokrą nawierzchnię. Będzie trudniej, ale powalczymy! Ogólnie to jest dla mnie dobry rok. Cieszę się, że nadal potrafię szybko pojechać. Bardzo dziękuję Szkopek Team za to, że we mnie wierzą i wspierają mnie na każdym polu niezależnie od osiąganych wyników.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
160 zapytań w 1,234 sek