Home / Gry / Zzz_meczony rozpoczyna dominację w VARBOS Polish League!

Zzz_meczony rozpoczyna dominację w VARBOS Polish League!


Konrad Łątka (Zzz_meczony) od początku był faworytem, ale z każdym kolejnym wyścigiem rywalom coraz trudniej go powstrzymać. Tym raz odniósł niesamowite zwycięstwo na ukochanym przez wszystkich torze w Brnie.

Tor w Brnie to najbardziej wyczekiwany obiekt przez graczy esportowych w Polsce. Nie da się ukryć że tęsknimy za Brnem nawet w realnym MotoGP. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie na czwartą czeską rundę zawodnicy byli najbardziej nakręceni i pozytywnie nastawieni. Jak wyszło? Na pewno niesamowicie emocjonująco, zwłaszcza po starcie gdy doszło do sporego karambolu! (zobaczycie to w transmisji do której link znajduje się na dole tekstu).

Kliknij, aby pominąć reklamy

Konrad Łątka po raz kolejny wykonuje swój plan w 100%. Zawodnik Suzuki sięgnął po kolejne Pole Position i kolejne zwycięstwo. Tym razem nie przyszło mu to jednak łatwo bowiem zaraz po starcie Konrad wypchnięty przez jednego z zawodników Ducati wyleciał w żwir i zaliczył upadek. Stracił sporo czasu, ale wziął się do pracy i zaczął gonić stawkę. W tym czasie Michał Pilichowski i Łukasz Dąbrowski uciekali reszcie, przynajmniej do czasu w którym Pilich zaliczył upadek i oddał prowadzenie Waszce. Łukasz starał się wykorzystać jak tylko mógł ten wspaniały prezent i faktycznie wydawało się, że będzie w stanie sięgnąć po pierwsze zwycięstwo. Na jego nieszczęście Konrad złapał świetny rytm i na sam koniec wyścigu zdołał jeszcze dogonić i wyprzedzić Łukasza. Ten podjął walkę, ale kilka zbyt szerokich wyjazdów pozbawiły go kontaktu z Łątką. W ten oto sposób Konrad Łątka odniósł kolejne zwycięstwo i powiększył przewagę w klasyfikacji generalnej. Łukasz Dąbrowski bezpiecznie dowiózł drugie miejsce umacniając się na drugiej pozycji w generalce. Kolejne podium wywalczył Darek Godlewski. To jego kolejny naprawdę dobry i równy wyścig, a to przybliżyło go do możliwości wskoczenia na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej (już teraz awansował o dwa miejsca w górę). Czy Darek utrzyma formę? Jest to jeden z najbardziej agresywnie walczących zawodników więc trzymajmy kciuki aby tak było – to zapewni nam dalsze świetne widowisko na czele stawki!

Piąta runda sezonu zabierze zawodników na tor Aragon. Warunki będą najgorsze w sezonie – ulewny deszcz. To kolejne niesamowicie trudne wyzwanie dla zawodników, ale kto powiedział że ma być łatwo? Bądźcie z nami!

Kliknij, aby pominąć reklamy

Poniżej znajduje się retransmisja z kwalifikacji i wyścigu, które komentował znany esportowcom Mateusz „Gucio1846” Kapusta”

 

 

 

 

 

 

AUTOR: Gucio1846

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,352 sek