Home / Inne / Cztery motocykle Tyco BMW skradzione w Birmingham

Cztery motocykle Tyco BMW skradzione w Birmingham

tyco-bmw

W dniach 19-27 listopada w Birmingham odbywały się targi Motorcycle Show Live. Tuż po zakończeniu, w nocy z niedzieli na poniedziałek (między 22.30 a 6.30) skradziono cztery motocykle ekipy Tyco BMW która startuje w British Superbike. 

„Włożyliśmy nasze serca i dusze w wyścigi motocyklowe, a te sprzęty mają dla nas olbrzymią wartość sentymentalną. Motocykle zabraliśmy specjalnie na to show, aby fani mogli z bliska podziwiać te wspaniałe maszyny. Dla nas to katastrofa” – mówi szef zespołu Philip Neill

Kliknij, aby pominąć reklamy

Skradzione maszyny to: BMW S1000RR Iana Hutchinsona w specyfikacji Superstock, na którym wygrywał wyścigi NW200, Isle of Man TT, Ulster Grand Prix, dwa modele S1000RR Christiana Iddona, jeden testowy Superstock, jeden Superbike z wahaczem opracowanym przez firmę Suter, oraz ostatni motocykl, również S1000RR Guya Martina.

Z dotychczasowych informacji wynika, że skradzione motocykle zostały zabrane do białego Forda Transita. Zespół prosi każdego, który posiada jakiekolwiek informacje o kontakt bezpośredni z TAS Racing (+44 028 8674 8097), bazującym w Irlandii Północnej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło:crash.net

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarze 2

  1. o to nie ma wstydu kradną nie tylko u nas…:)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
26 zapytań w 0,819 sek