Home / MotoGP / Dani Pedrosa w tym roku już nie wystartuje?

Dani Pedrosa w tym roku już nie wystartuje?

Dani Pedrosa

Niewykluczone, że przedłuży się absencja Daniego Pedrosy, który uległ kontuzji na treningu przed GP Japonii. Złamanego w czterech miejscach obojczyka może nie dać się wyleczyć na czas, mimo że Hiszpan od razu z Motegi udał się do Barcelony na operację.

Pedrosa na swoim blogu napisał: „Z każdym dniem jest coraz lepiej i mogę myśleć o powrocie do ścigania. Pracuję ciężko, mając w głowie Walencję, ale wciąż nie jestem pewny, czy się uda. Będę wiedział w przyszłym tygodniu.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jak do tej pory Pedrosę zastępowali Hiroshi Aoyama i Nicky Hayden. Amerykanin w Malezji nie mógł pojechać, ponieważ była kolizja z rundą WSBK w Katarze. Teraz, po sezonie WSBK, trzeci w tym roku start w grand prix byłby wykonalny.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kogo widziałbyś w Repsol Hondzie podczas GP Walencji?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 13

  1. Dani Pedrosa. Który to już raz powtarza się podobny scenariusz? W każdym razie lepiej chyba jak się poświęci rekonwalescencji, bo chyba nie ma o co walczyć ani indywidualnie, ani zespołowo. Niech wraca silniejszy w następnym sezonie.

  2. co tak wszyscy na crutchlowa? przecież on mówił że nie chce za pedrose .Już prędzej byłby Hayden, bo on punkty zdobył a Aoyama

  3. Chcialbym zobaczyć w Walencji w Repsolu Haydena, Crutchlowa, Millera, nawet Bradla (jako nowego członka Hondy w WSBK), tylko byle nie Aoyamę :/

  4. Nie no, wiesz, że rżnę głupa. Przywozić pnkty to każdy może, nawet Rabat.

    My chcemy zrobaczyć kogoś bardziej kompetentnego i walecznego, bo silników też już nie trzeba oszczędzać.

Dodaj komentarz

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
32 zapytań w 0,921 sek