Home / Inne / Patryk „Kosa” Kosiniak po raz kolejny na podium Yamaha R6 Dunlop Cup!

Patryk „Kosa” Kosiniak po raz kolejny na podium Yamaha R6 Dunlop Cup!

Patryk Kosiniak

Po ciężkim weekendzie i mocnej rywalizacji Patryk Kosiniak wywalczył 3. miejsce w wyścigu na holenderskim torze Assen. Niestety stracił pozycję lidera w klasyfikacji generalnej.

W sobotnich klasyfikacjach Kosa uzyskał drugi czas tuż za Andreasem Klambauerem, przed Janem Schmidtem. Jego główny rywal klasyfikacji generalnej Marc Zellhöfer startował z odległej 10. pozycji. Pomimo tego Marc przebił się przez rywali, tocząc ostry bój z naszym reprezentantem. Kilka razy doszło do kontaktu między tą dwójką, ale szczęśliwie obyło się bez upadków.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zwycięsko z tej walki wyszedł Marc Zellhöfer wygrywając wyścig oraz wskakując na 1. miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu. Drugie miejsce w wyścigu zajął Daniel Rubin. Patryk Kosiniak aktualnie zajmuję drugie miejsce w pucharze Yamahy.

Kosa już za tydzień z pewnością spróbuje odzyskać pozycję lidera po raz kolejny ścigając się w Assen podczas 7. rundy Yamaha R6 Dunlop Cup! Trzymamy kciuki!

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 1,442 sek