Home / Inne / Wytypuj GP Ameryk i wygraj bandanę #99 i kubek #25

Wytypuj GP Ameryk i wygraj bandanę #99 i kubek #25

Już w ten weekend kolejna runda MotoGP i kolejna szansa na zdobycie punktów do klasyfikacji naszej Ligi Typerów. Zapraszamy do zabawy w naszej grze i typowanie najlepszych zawodników GP Ameryk. Wyjątkowo w tej rundzie, mamy dla Was dwa gadżety, z oficjalnych kolejki zawodników.

> Przejdź do Ligi Typerów <

Pierwsza z nagród – dla zwycięzcy rundy – to bandana #99 (Jorge Lorenzo). Drugą nagrodę – kubek #25 (Maverick Vinales) – rozlosujemy wśród wszystkich graczy w tej jednej rundzie typowania MotoGP. Nie jest więc konieczny udział w żadnej wcześniejszej lub późniejszej rundzie. Przypominamy jednocześnie, że na koniec roku jak zawsze będziemy mieć nagrody dla najlepszych graczy zarówno w MotoGP, jak i WSBK.

Nagrody ufundował sklep Motocyklista.pl.

Zapraszamy na oficjalny fanpage sklepu: https://www.facebook.com/MotocyklistaPL

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
121 zapytań w 0,417 sek