Home / MotoGP / Crutchlow przeszedł zabieg operacyjny ramienia

Crutchlow przeszedł zabieg operacyjny ramienia

Cal Crutchlow z zespołu LCR Hondy ujawnił, że miał operację ręki niedługo przed zbliżającym się GP San Marino. Na instagramie pokazał jak wyglądał zabieg – i nie jest to widok dla ludzi o słabych nerwach.

Fotkę widzicie poniżej. Crutchlow poszedł pod nóż, bowiem pojawiły się u niego problemy częste dla motocyklistów wyścigowych – syndrom pompującego przedramienia, praktycznie wykluczający efektywne ściganie się na całym dystansie wyścigu. Problem pogłębił się, bowiem Brytyjczyk doznał niedawno złamania kości nadgarstka, przez co ramię było jeszcze bardziej obciążone podczas jazdy motocyklem..

Kliknij, aby pominąć reklamy

Crutchlow przyznał, że kłopoty pojawiły się już w drugim wyścigu w Jerez – czyli od razu po powrocie po kontuzji nadgarstka. Spowodowane były tym, że nie chciał obciążać kontuzjowanej ręki, więc więcej pracy musiał wykonywać drugim ramieniem, co z kolei przyczyniło się do wystąpienia syndromu pompującego przedramienia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Chyba za dużo czasu w moim życiu spędziłem na różnych stronach dla psychopatów. Bo to zdjęcie dla ludzi nie o słabych nerwach, we mnie co najwyżej wzbudza uczucie głodu.

  2. Hiszpańska gazeta donosi że kariera MM w motogp.jest zagrożona Nie wiem ile w tym prawdy ale coś musi być na rzeczy Może tutaj na dniach pojawi sie więcej informacji na ten temat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 0,445 sek