Home / MotoGP / Aleix Espargaro podda się operacji po GP Francji

Aleix Espargaro podda się operacji po GP Francji

Kolejny zawodnik będzie musiał przejść zabieg operacyjny pompującego przedramienia. Tym razem będzie to Aleix Espargaro. Hiszpan poczeka na najbliższą rundę – GP Francji – i podda się operacji po tym wyścigu. Będzie mieć 2 tygodnie do GP Włoch. Przypomnijmy, że w tym roku taką operację musiało przejść aż trzech zawodników.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ostatnio do szpitala w tym celu udał się Fabio Quartararo, który w GP Hiszpanii prowadził, ale spadł aż na 13. pozycję. Wcześniej problemy z ręką miał Jack Miller. Australijczyk gdy wydobrzał, wygrał drugi w karierze wyścig. Również Iker Lecuona poddał się wcześniej operacji. Aleix Espargaro już wcześniej był operowany, ale było to ponad 10 lat temu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Czy jest ktoś, kto może wyjaśnić na czym polega ten zabieg? Czy jest to, tak zwana zwykła „Fasciotomia”? Czy zawodnicy z najwyższej półki światowej, korzystają z jeszcze jakiś innych wynalazków?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
168 zapytań w 0,595 sek