Home / MotoGP / GP Walencji: Czerwona flaga. Wyścig będzie kontynuowany (AKTUALIZACJA)

GP Walencji: Czerwona flaga. Wyścig będzie kontynuowany (AKTUALIZACJA)

Bardzo emocjonujący, ale i niestety z wieloma upadkami jest na razie wyścig o GP Walencji. Kilka sekund po tym, jak na prowadzenie wysunął się Andrea Dovizioso, wywieszono czerwoną flagę. Stało się to na 14 okrążeń przed metą, a więc zawodnicy nie przejechali 3/4 dystansu i jeszcze raz ustawią się na pola startowe, gdy deszcz przestanie padać.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Pozycje startowe będą bazowały na tych, jakie były w momencie zakończenia 13. okrążenia. W wyścigu w tym momencie prowadził Alex Rins, przed Andreą Dovizioso i Valentino Rossim, mimo że później Hiszpan popełnił błąd i oddał prowadzenie. W wyścigu nie będzie już ani Marca Marqueza, ani Mavericka Vinalesa, którzy zaliczyli upadki. Zawodnik Hondy schodząc z toru trzymał się za lewe ramię. W sumie wystartuje tylko 16. zawodników, którzy w momencie przerwania byli jeszcze w wyścigu.

AKTUALIZACJA:

14:50: Wyścig będzie wznowiony – o 15:00 nastąpi krótka procedura startowa i zawodnicy wyjadą na okrążenie poglądowe.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Na razie jest to wg mnie wyścig sezonu 2018! :)
    Nie można nawet mrugnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 0,539 sek